Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 21.02.2018 - Společný seminář s JJ Renova

Společný seminář s JJ Renova

V polovině února proběhly v našem novém tréninkovém centru dva velmi zajímavé odborné semináře.

První z nich (13.2.2018) byl zaměřen na jednu, tak občas trochu podceňovanou problematiku, kterou je čištění a ošetřování podlahových krytin. Naši němečtí kolegové (pp. Günter von Zabern a Christian Thieme) prezentovali novou sofistikovanou řadu UZIN CARE, pro profesionální údržbu elastických a dřevěných podlah.

Výrobky této řady představují logicky na sebe navazující systém od čisticích, přes ošetřovací prostředky až po dlouhodobé či „trvalé“ povrstvení elastických podlahovin, které ve výsledku nejenže zlepšují a osvěžují vzhled podlahové krytiny, ale zároveň prodlužují její životnost. Velmi zajímavých doplňkem této je výrobek UZIN Refresher Set, kterým lze opticky lokálně retušovat bělavé vrypy v polyuretanové povrchové úpravě. Všechny výrobky byly předvedeny v praktických ukázkách.

Další seminář proběhl ve spolupráci s partnerskou pražskou obchodní společností JJ RENOVA. Ve dvou po sobě následujících dnech (19. a 20.2.218) byly prezentovány kolekce americké společnosti ADORE®, která je předním výrobcem luxusních vinylových dílců a největším inovátorem a průkopníkem v oboru. Zástupce pro Evropu, pan Paul Brady spolu se zástupci JJ RENOVA představil novou generaci vinylových podlah – patentovaný REGENT™ a to ve dvou modifikacích: Regent™Sovereign™ se zámkovou dlažbou a Regent™Viceroy™ pro lepení.

A právě alternativní způsoby lepení a  ošetřování podlahových krytin byla zase naše „parketa“. Ideální propojení podlahové chemie a podlahových krytin bylo vysoce kladně kvitováno všemi účastníky semináře, kteří se rovněž aktivně zapojili do diskuze a předávání vlastních zkušeností z každodenního života podlaháře.    

Ve výčtu programových informací nesmíme opomenout ani rámcovou prezentaci značky ARTURO - epoxidové a polyuretanové lité a designové podlahy, jíž se svým osobitým šarmem ujal kolega Ing. Maštera.