Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

, 16.11.2017 - Premiérový technický seminář v Training Center UZIN

Premiérový technický seminář v Training Center UZIN

Premiérový technický seminář v Training Center UZIN

Ve čtvrtek 16. listopadu 2017 se uskutečnil první „ostrý“ technický seminář pro zástupce našich obchodních partnerů v nových prostorech naší společnosti. Namísto dlouhé teorie bylo po úvodním přivítáním jednatelem společnosti Ing. Bělohlávkem přikročeno rovnou k praktickým ukázkám novinek z programu podlahové stavební chemie UZIN. V první části pan Adalbert Höfgertner, odborně technický pracovník z naší mateřské společnosti, za asistence Ing. Emila Kroupy prezentoval prémiové, velmi rychlé stěrkovací hmoty progresivní řady GENERATION S UZIN NC 112 Turbo a UZIN NC 170 LevelStar. Velkému zájmu se těšilo i montážní lepidlo na soklové lišty a profily UZIN FONDUR HighTack – „co FONDUR HighTac slepí, už nikdo neodlepí“…:-)

Po krátké přestávce a občerstvení se pozornost soustředila na technologii suchého lepení podlahových krytin. A to nejenom plošné lepení, ale i lepení podlahových krytin na schody a lepení soklových lišt a profilů. Zde byly představeny postupy a výhody při lepení oboustranně lepivými foliemi SIGAN a PLURATEX, STEPTECK a páskou UZIN U-TACK.

Premiéra se vydařila a potvrdila správnost rozhodnutí využít nové prostory pro opakované technické semináře. Vždyť další se koná už v pondělí 20. listopadu, tentokrát na téma obkladů a dlažeb technologií CODEX.

O termínech seminářů vás budeme informovat na našich webových stránkách v rubrice semináře a výstavy.

Na závěr chceme všem účastníkům premiérového technického semináře poděkovat za aktivní účast a popřát jim hodně úspěchů a radosti s našimi výrobky.

Tým UZIN s.r.o.