Downloads

UZIN APP brožurka PDF, 2.2 mb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 30.06.2016 - Mobilní aplikace UZIN APP

Mobilní aplikace UZIN APP

Nejdůležitější informace o produktech podlahové stavební chemie značky UZIN, můžete mít nyní stále po ruce. Stačí mít v kapse svůj mobilní telefon. Prostřednictvím mobilní aplikace UZIN APP získáte do Vašeho mobilního telefonu celou řadu důležitých informací a funkcí týkajících se tématu podlahy. Informace na stavbě máte vždy okamžitě k dispozici.

UZIN APP Vám bude dobrým pomocníkem při výpočtu spotřeby materiálu pro Váš projekt. Řešení speciálních problémů spojených s pokládkou a renovací podlah najdete na videích Renoplan. Renoplan Vám bude názorným pomocníkem i při jednání s Vašimi zákazníky při hledání optimálních řešení konkrétních projektů.

UZIN APP poskytuje celou řadu dalších funkcí, které Vám nejen usnadní Vaše rozhodování, ale zároveň ušetří čas a energii. Kontakty na obchodně technické poradce UZIN s.r.o. a specializované velkoobchodní partnery, technické informační a bezpečnostní listy výrobků jsou vždy okamžitě dostupné ve Vašem mobilním telefonu – a to i v případě, že nejste v dosahu internetu.

Stáhněte si bezplatně aplikaci UZIN APP z Google play  nebo App Store.

Downloads

UZIN APP brožurka PDF, 2.2 mb   download