Schránka (0)

 
 
 

Akce

Mimořádná akce UZIN - Horký srpen

Vysoké teploty mají mimořádný vliv na zpracování a chování stěrkovacích hmot, a proto jedním z prvořadých úkolů podlaháře je zjištění teploty prostředí a podkladu.  V technických listech se většinou uvádí, že optimálními podmínkami pro práce se stěrkovacími hmotami  se rozumí teplota v rozmezí od 15 oC do 25 oC a relativní vlhkost vzduchu pod 65%.  Rovněž teplota podkladu by neměla být nižší než uvedených 15 oC. 

Velice jednoduše se dá říct, že vysoké teploty a nízká vlhkost vzduchu urychlují tvrdnutí, schnutí a zralost ke kladení (naopak nízké teploty a vysoká vlhkost vzduchu tuto dobu prodlužují).  Více informací a praktických rad ke stěrkovaní v horkých letních měsících najdete v kapitole Odborné znalosti | Odborné znalosti | Chování stěrkovacích hmot v létě

Věříme, že využitím naší mimořádné akce, kterou pořádáme společně s našimi velkoobchodními partnery, kdy při zakoupení 2 palet jakékoliv stěrkovací hmoty UZIN získáte významného pomocníka pro exaktní měření teploty: infra-teploměr.

Akce trvá od 1. srpna 2008 do konce měsíce, resp. do vydodání limitovaných zásob.  Více informací získáte u našich obchodně technických zástupců a velkoobchodních partnerů.